Portfolio

7 savaičių asmeninio koučingo programa

norintiems susigrąžinti ryšį su savimi

Kam ir kokiose situacijose programa tinka?
  • Karjeros/santykių krizė;
  • Gyvenimo/profesinės krypties paieška;
  • Negebėjimas “tvarkytis” su emocijomis;
  • Chroniškas gerumas, savo poreikių numenkinimas;
  • Kritusi savivertė, nepagarba sau, noras įtikti
Kaip tai vyksta?
Kiekvieną savaitę sutartu laiku susiskambiname vienos valandos video pokalbiui.
7 savaičių programa dalyvį ves savu tempu, nuo esamos situacijos ir turimų norų įsivardijimo, per vertybinio pamato sutvirtinimą ir gilesnio ryšio su savimi užmezgimą iki santykio su kitais ir požiūrio į gyvenime kylančius iššūkius perkūrimą. Tai suteiks veiksmingų įrankių paletę kurti gyvenimui tarpasmeninių santykių ir profesinėje srityse.

Programos eiga

SESIJA #1: NORAI
Dažnai neleidžiame sau norėti, sakydami, kad norai tai tik fantazija, tačiau jokie geri dalykai pasaulyje negimsta be norų. Ši susipažinimo sesija skirta įsivardinti status quo ir ateinančių mėnesių, metų kryptis.

SESIJA #2: VERTYBĖS
Ar tai, kas man svarbu padeda ar trukdo siekti jau turimų tikslų? Ši sesija skirta išsigryninti tris vertybes, kurios gali atstoti tvirtą pamatą šiame gyvenimo etape, ir įsitikinti, kad priimami sprendimai neardo šio pamato.

SESIJA #3: VIDINIS KRITIKAS
Vidinė refleksija įgalinanti atjausti tą savo asmenybės dalį, kurią vadiname vidiniu kritiku. Dažnai viduje esame susiskaldę ir turimas ryšys su vidiniu kritiku atspindi mūsų ryšį su savimi. Kai jis priešiškas – iššvaistome daug energijos užuot ją panaudoję sveikai kūrybai. Ši sesija skirta susigrąžinti ryšį su savimi, mokantis atjausti savo vidinį kritiką.

SESIJA #4: SAVIEMPATIJA
Koks yra giliausias Tavo poreikis ir kaip jį atliepti? Ši atjautos sau sesija vidinės refleksijos pagalba padės susitikti su asmenybės dalimi, psichologijoje vadinamu vidiniu vaiku. Ši dalis yra atsakinga už žaismingumą, spontaniškumą, jautrumą, kūrybiškumą ir laisvę. Pasirūpinus šia dalimi randasi kur kas daugiau resursų kurti, siekti tikslų ir “žaisti” gyvenimą.

SESIJA #5: EMOCIJŲ PRIPAŽINIMAS
Kuri iš vis aplankančių emocijų veikia kaip pagalys tarp ratų? Kaip vengdami konkrečios emocijos smukdome savo gebėjimą kurti, veikti, siekti tikslų?
Sesijos metu turėsite galimybę praktiškai susitikti su šia emocija – pripažinti ją ir nustoti jai priešintis. Šiam emociniam užtaisui “išsivadėjus”, produktyvumas susijusioje veikloje ženkliai padidės.

SESIJA #6: “AŠ IR TU“ SANTYKIS
Kaip kurti betarpišką ryšį ir išdrįsti patirti tą intensyvų “Aš ir Tu” susitikimą, kuris turi progą įvykti kiekvieną dieną su mums brangiais žmonėmis ir gyvenimo įvykiais?
Sesijos metu pasirinksite vieną sau svarbų santykį (su žmogumi, su situacija, tikslu ar galimybe) ir atrasime nuostatą, įsitikinimą, emociją, kurie trukdo laisvam susitikimui. Patyrinėsime, kaip ta nuostata ar emocinė reakcija reiškiasi čia ir dabar pokalbio metu. Ši sesija padės pamatyti ribojančius elgesio įpročius tarpasmeninių santykių srityje ir čia pat pradėti juos keisti.

SESIJA #7: REFLEKSIJA IR KRYPTIS
Šis susitikimas skirtas apibendrinti. Tai praeitų savaičių refleksija ir “saugiklių” numatymas, kurie padės programos naudą integruoti kasdieniame gyvenime.

Services

KOUČINGO SPECIALISTAS, LEKTORIUS

Ignas Genys

Kas daro įtaką mano darbui:

  • Geštalto ir egzistencinė terapija;
  • Ilgametė dėmesingumo praktikos patirtis;
  • Jaunimo linijos emocinės paramos konsultavimo apmokymai ir 2 metų patirtis;
  • Emocinio sąmoningumo lavinimas dirbant ilgalaikių grupių vedėju.

Klientų atsiliepimai

Registracija

Portfolio

Bendraukim!

Mūsų kontaktai: