Emocijos: kaip nustoti bėgti nuo savo jausmų?

Kas iš tiesų sukelia didžiausias įtampas viduje, kas trukdo mums atsiverti sau ir aplinkai, kas verčia išsisukinėti arba meluoti sau? Koks jausmas visą laiką bėgti priešais emocijų traukinį, tikintis jų išvengti?

Patyriminis seminaras

Seminaro metu ieškosime būdų, kaip surasti emocinę taiką ir žengsime tris laiptelius į save:

* Informacija – pasidalinsime žiniomis bei informacija, kas yra emocijos, kaip jos veikia, kas yra emociniai blokai ir kaip jie susidaro.
* Patyrimas – kursime situacijas ir patyriminius pratimus, kurie padės patirti ir pastebėti mumyse kylančius procesus: mintis, jausmus, pojūčius.
* Savityra – dalinsimės patirtimis bei savo dėmesiu nersime tiesiai į jausmų lygmenį ir tyrinėsime, pažindinsimės, o gal net susidraugausime ar pamilsime emocijas, kurios iki šiol buvo nepageidaujamos.

Seminarą veda

IGNAS GENYS

Vyrų saviugdos treneris, patyriminių mokymų vedėjas, sertifikuotas koučingo specialistas ir lektorius, vedantis seminarus grupėms ir individualias konsultacijas santykių, savivertės ugdymo srityse.

UGNIUS LEIMONTAS

Dėmesingumo, meditacijos ir savityros mokytojas, jau ketverius metus reguliariai dirbantis su vaikų sąmoningumo, dėmesingumo ugdymu, vedantis tylos bei susikaupimo užsiėmimus mokyklose ir darželiuose, mokantis pedagogus vaikų meditacijos subtilybių, konsultuojantis vaikus, paauglius bei suaugusius emocinio sąmoningumo klausimais.

Registracija

Laikas:

2020 m. balandžio 30 d. 18:00 – 21:00

Vieta:

Saltoniškių g. 31, Vilnius – InMind studija

Kaina:

25 Eur; artėjant renginiui kaina brangs

ĮSISĄMONINIMAS

Užuot kūrę paviršinius ramybės sluoksnius, mokomės likti sąmoningais tam, kas yra giliai mūsų viduje.

RYŠYS

Stipriname emocinį intelektą, mokomės atjausti save ir priimti atsakomybę už savo poreikius.

TIKRUMAS

Ugdomės drąsa būti pažeidžiamu, autentišku, savimi.