Tai erdvė tau augti, jei pasiilgai savęs. Savęs tikros, pilnos, nepagražintos ir nepritaikytos kitiems patikti.

Šią saviugdos grupę sukūriau tam, kad padėčiau tau atsakyti į pagrindinius santykio su savimi klausimus – gana save menkinti, koneveikti, bandyti įsprausti save į ankštus kitų žmonių lūkesčius, mados tendencijas, socialinius reikalavimus. Pradėk rūpintis tuo, kas esi – savo jausmais, charakteriu, polinkiais, unikalumu – tuo turtu, kuris išorinį pasaulį pripildo naujomis spalvomis, idėjomis, vizijomis. jų nebūtų, jei nebūtų tavęs.

Uždara grupė moterims

Svarbiausi meilės sau patyrimai ir įgūdžiai šiame praktiniame 5 savaičių online saviugdos kurse:

 1. Įvadinė dalis: šiuolaikinės moterų saviugdos ypatumai.
 2. Ką daryti, kad saviugda vestų į ilgalaikį pokytį, o ne trumpalaikį nuotaikos prašviesėjimą: meile sau paremta kasdienybė.
 3. Kokiais pasirinkimais, sprendimais ir veiksmais ugdoma meilė sau: gyventi jaučiant, gyventi širdimi.
 4. Kaip puoselėjama vidinė erdvė ir ryšys su savimi: dėmesingumas, savęs priėmimas ir kiti vidinių galių šaltiniai.
 5. Ką kiekviena galime dėl savęs padaryti, kad pasijaustume saugios ir labiau savimi pasitikėtume: meilės kupina valia ir motyvacija.

Savivertės ugdymas

Šis mokymasis moterų grupėje padės jums:

 • gerinti kasdienę savijautą ir atkurti ryšius su savimi;
 • sustiprinti meilę sau ir savivertės jausmą;
 • atskleisti vidines pokyčių gaires, į jas įsiklausyti;
 • išmokti atliepti į giluminius savo poreikius;
 • susikurti savus kasdienius saviugdos ritualus

Ko tikėtis iš šios saviugdos grupės?

 • Ieškosime sąžiningumo prieš save pačią resursų, ugdysime švelnumą ir supratingumą sau.
 • Taikysime draugystės su savimi principus, pažinsime natūralius savęs priėmimo procesus.
 • Lavėsime savu ritmu, unikaliu tempu ir elgsimės su savimi kaip su svarbiu, vertingu žmogumi.
 • Ugdysime įgūdžius, kurie taps nepamainomi pagalbininkai kelyje į pasitikėjimą.
 • Pažinsime ir tyrinėsime įvairius vidinio saugumo resursų ir meilės sau indų pildymo būdus.
 • Išbandžiusios pažangius saviugdos metodus kiekviena atrasime savus ir juos taikydamos kursime taikesnę kasdienybę su savimi.

TIKRUMAS

Ugdomės drąsa būti pažeidžiamu, autentišku, savimi.

RYŠYS

Stipriname emocinį intelektą, ugdome empatiją, atjautą sau ir priimame atsakomybę už savo poreikius.

ĮSISĄMONINIMAS

Užuot kūrę paviršinius ramybės sluoksnius, siekiame tapti sąmoningais tam, kas jau yra giliai mūsų viduje.

Grupę veda

Raminta Lapinskaitė, rašytoja, moterų saviugdos trenerė

Ekspertinės sritys: moterų saviugda, meilė sau, santykiai ir savivertė

Metodai: egzistencinis koučingas, emocinės laisvės technikos, vizualizacija, savistabos užduotys namų darbams.

Esu Raminta Lapinskaitė

– moteris, rašytoja ir saviugdos trenerė, be paliovos užduodanti gyvenimui egzistencinius klausimus, uoliai ieškanti atsakymų į juos savyje ir moterų, kurioms dirbu nuo 2014 metų patirtyje.

Puikiai žinau, kad meilė sau – tai viso gyvenimo kelias, tačiau kartu tai ir jautri mažų kasdienių žingsniukų kelionė savęsp. Šiuose grupiniuose susitikimuose kiekvienai iš jūsų padėsiu susikurti asmeninį žemėlapį, pasirinkti kasdienes kryptis, autentišką tempą ir žengti – tvirtai ir kartu švelniai gilaus savęs priėmimo link.

Daugelis mūsų žinome, esame skaičiusios ar girdėjusios, viduje pajautusios ir patyrusios, kaip svarbu mums yra mylėti save, tačiau kokias žingsniais meilė sau ugdoma ir puoselėjame mūsų įnoringoje kasdienybėje?

Dalis pačių svarbiausių atsakymų sugulė mano knygoje Meilė sau, kuri pelnė didelį skaitytoj pripažinimą, o man leido įsitikinti, kokia ši tema yra aktuali ir reikšminga Lietuvos moterims. Daugiau apie mane ir mano vedamus seminarus, mokymus, stovyklas skaitykite www.ramintalapinskaite.lt

Registracija

Datos: Lapkričio 12, 19, 26, guodžio 3 ir 10 dienomis.

Laikas: 18:30 – 19:45 Lietuvos laiku vyks ONLINE saviugdos sesijos, kurių metu tiesioginėje transliacijoje pristatysiu nagrinėjamą temą, atsakysiu į jūsų klausimus ir pateiksiu užduotis individualiam darbui tarp sesijų. mokymasis vyks uždaroge feisbuko grupėje, vaizdo įrašai bus saugomi visą savaitę, tad jei negalite stebėti jų tiesiogiai, turėsite galimybę juos peržiūrėti jums patogiu metu. tarp sesijų pateiksiu ugdančių užduočių namų darbams, kartu aptarsime pasiekimus ir atradimus.

Kaina: 85 eur iš anksto mokant už visą 5 savaičių trukmės saviugdos kursą.

Atsiliepimai

Iki šio seminaro nemaniau, kad prie geros savijautos reikia priprasti, kad neįmanoma jaustis gerai savaime, jei visą gyvenimą buvau įpratusi kovoti, gintis, stengtis, keistis, kad mane mylėtų ir priimtų. Būti įtampoje ir daug iš savęs reikalauti man kur kas natūraliau, nei būti atsipalaidavusiai. Suprantu, kad laukia ilgas kelias, ir jame svarbu save palaikyti, nebarti, suprasti, kad teks investuoti laiko ir prisijaukinti gerą savijautą kaip draugę.

EVELINA

Manęs iki šiol gyvenime niekas nėra paklausęs, kaip aš jaučiuosi. Man niekas nesakė, kad jausmai taip svarbu. Aš nuolat kaip nors jaučiuosi, tačiau niekad nesivadovauju savo jausmais kaip draugais. Labaiu jie man trukdo, nes dažnai jų nesuprantu, kodėl jie tokie, kokie yra.

DIANA

Nugyvenau 40 metų reikalaudama iš savęs būti kuo tik nori, tik ne savimi. Matuodavausi draugių patirtis, profesijas, charakterius, tikėjau, kad jos laimingesnės, nes turi tai, ko neturiu aš. Šios programos dėka pajutau, kad ir aš visko savyje turiu, galiu, moku, kad mano charakterio savybės, kurių anksčiau nevertinau, iš tiesų yra privalumas, mano vertybės - yra turtas, kuris padaro mane tokia, kokia esu. Esu tikra, kad likusieji 40 mano gyvenimo metų bus daug geresni, nei prieš tai buvusieji.

LINA