Psichologinio augimo grupė vyrams online

Portfolio

Online vyrų grupės idėja brendo jau kurį laiką – daug norinčių prisijungti gyvena skirtinguose miestuose, užsienyje. Karantino metu tokia grupė tampa savipagalbos atsvaros tašku ir socialinio ryšio resursu.

Tai ilgalaikė nuosekli gilesnio savęs pažinimo grupė vyrams. Ši grupė tęsis 8 savaites su galimybe tęsti po jų. 8 savaičių metu grupė turės galimybę sukurti erdvę, į kurią galima ateiti be filtrų – tokiam, koks esu šią akimirką. Tai erdvė gauti grįžtamąjį ryšį į tai, kokie esame tarp kitų ir moderuojamoje erdvėje mokytis sąveikauti naujai: be kompromisų pasirūpinti savimi nenutylint savo poreikių, tačiau tą daryti konstruktyviai ir be konkurencijos.

Portfolio

8 savaičių programos metu:

  1. Ląvinsime sąmoningumą vidiniams procesams (impulsams, pojūčiams, emocijoms);
  2. Per patirtį pažinsime viduje kylančius 4 rūšių impulsus (fizinė informacija, intuityvus žinojimas, galvojimas ir interpretacija, emocijos ir jautimas) ir mokysimės kiekvieną iš jų tinkamai išreiškti;
  3. Praktikuosime tikslų (aktyvų) klausymąsi ir mokysimės gilų kito žmogaus išgirdimą taikyti kasdienėje aplinkoje;
  4. Įsipareigosime pilnai prisiimti atsakomybę už savo žodį; grupė mums praneš, kai tik iš seno įpročio apleisim šį savo įsipareigojimą;
  5. Mokysimės kitam žmogui išsakyti grįžtamąjį ryšį tiesiogiai – žiūrint jam į akis ir kalbant savo vidinę tiesą.
  6. Turėsime progą gilesniam vidinam darbui – su grupės palaikymu ir padrąsinimu įtvirtinti savo kaip vyro moralinį-vertybinį vientisumą (integrity);
  7. Mokysimės atrasti ir išlaikyti balansą tarp žaismingumo, atsipalaidavimo ir kryptingumo, tikslų siekimo;
  8. Turėsime progą išbandytų įrankių pagalba įsivardinti savo, kaip vyro ir žmogaus, gyvenimo kryptį, kuri suteikia energijos veikti ir kurti.
Portfolio

Apie ką mes?

Gyvas pokalbis DELFI Plius įrašų studijoje

Ačiū Aurimui Kuckailiui už pokalbį ir DELFI Plius komandai už leidimą juo dalintis. Nuoroda į straipsnį čia.

Portfolio

TIKRAS.

TIKRAS – vieta skirta vyrams. Tai patyriminė paieška kuriant ir realizuojant asmeninį brandaus vyriškumo apibrėžimą.

Seminarais, konsultacijomis ir tęstinėmis grupėmis kuriame kultūrą, kurioje legalu būti savimi: gilintis į save, mokytis iš kitų, suteikti ir gauti palaikymą, komunikuoti naujai ir išbandyti kas veikia.

Mes nesiekiame parodyti teisingo kelio, išmokyti teisingos technikos kaip reikia gyventi, kaip būti vyru. Mes siekiame padėti įsisąmoninti tai, kas jau esi. Pažinti, kas viduje nepažinta. Nes tik žinodamas kur esi, suprasi kur nori eiti.

TIKRAS VERTYBĖS

ĮSISĄMONINIMAS

Užuot kūrę paviršinius ramybės sluoksnius, siekiame tapti sąmoningais tam, kas jau yra giliai mūsų viduje.

RYŠYS

Stipriname emocinį intelektą, ugdome empatiją, atjautą sau ir priimame atsakomybę už savo poreikius.

TIKRUMAS

Ugdomės drąsa būti pažeidžiamu, autentišku, savimi.

Services

GRUPĘ VEDA

Ignas Genys

Vyrų saviugdos treneris, patyriminių mokymų vedėjas, egzistencinio koučingo specialistas ir lektorius, dirbantis su grupėmis ir individualiai emocinio sąmoningumo, tarpasmeninių santykių ir savivertės ugdymo srityse.

Portfolio

PRAKTINIAI DALYKAI

Susitikimai vyksta kas savaitę.
Platforma: Zoom
Grupės dydis – iki 12 vyrų.

KAINA: 20 Eur už sesiją mokant iš anksto už 1 mėnesį.

ĮVADINIAI SUSITIKIMAI
Prieš grupės pradžią dalyviai bus kviečiami įvadiniam susitikimui – tai individuali koučingo sesija, skirta įsivardinti dalyvavimo grupėje tikslus ir kryptis. Įvadinis susitikimas įkainotas kaip įprasta grupės sesija.

Grupė prasidės rudenį, kai susirinks optimalus narių skaičius.

Portfolio

ATSILIEPIMAI

Paimta iš Facebook TIKRAS.

Services

Visų pirma ačių Ignui. Nuostabus kursų kuratorius, jei taip galima pavadinti. Iš visos širdies dėkoju Jums kurie sugalvojo tokius susitikimus. Širdis dainuoja kaip buvo gera, kai tave išklauso, girdėti kitą, padiskutuoti. Tavęs niekas nespaudžia atsiverti, bet tai atsitinka savaime, vienas po kito. Pagarba vyrams kurie sugeba ateiti ir pažvelgti į savo vaikystę, praeitį ir dabartį, kalbėti apie tai, iškelti problemas.

Paulius Malinauskas
Services

Šiame plokščiosios medijos ir pertekliaus visuomenės vakuume, tokia vyriškumo paieškos forma reikalinga, kaip gėlas vanduo. Vyrai serga mitų, klišių, formų ir visuomenės suformuotų normų visuma. Džiaugiuosi galėdamas drąsiai teigti, kad tai ką daro visa TIKRAS komanda yra reikalinga, gyva, tikslinga ir nauja. Tikiuosi tai išaugs į naują vyriškosios kultūros etapą.

Paulius Kavoliūnas
Services

Pakeitė mano gyvenimą, ar tiksliau labai tikiuosi pakeis mano gyvenimą į gerąją pusę. Seminarai verti kiekvieną akimirką ten kaip gryno oro įkvėpimą judėti į priekį ir nepasiduoti. ačiū Ignui, labai labai labai džiaugiuosi, kad radau tavęs ir galiu tobulėti kartu. Ačiū visiems seminaro Tėvo-sunaus santykiai.

Boris Belchev

REGISTRACIJA