fbpx

Vyrai - nuo 18 iki 68 - ateina ir neria giliai. Rimtai. Be apsimetinėjimų. Nes jiems rūpi pažinti mechanizmus viduje, kurie jų gyvenimus reguliariai pripildo skausmo.

Portfolio

Tęstinė vyrų grupė

Pagal Geštalto terapijos principus

Ši grupė skirta vyrams, kurie ieško erdvės mokytis būti savimi Tikru – tokiu, koks jis iš tikrųjų yra, į šalį atidedant tai, kas įprasta, išmokta, ir suformuota visuomenės vyriškumo vaizdinių.

Tai ilgalaikis grupės procesas, kuris suteikia progą sau atsakyti į svarbius klausimus:

  • kaip nusimesti kaukes, kurias pradėjome painioti su tuo, kas tikra?
  • ką reiškia patirti pažeidžiamumą, kuris kyla gyvenant tarp žmonių?
  • kaip išsakyti vidinę tiesą, kai ji nepatogi ir jos norisi vengti?

Vyrų grupė – tai erdvė būti savimi, savitu, ir gauti nepagražintą grįžtamąjį ryšį iš kitų į tai, kaip juos veikia toks mano savitas buvimas. Dalyvavimas grupėje suteikia progą įsisąmoninti neveikiančius elgesio standartus ir surizikuoti išbandyti naujus.

Portfolio

Kas vyksta grupės metu?

Ilgalaikė grupė naudinga norintiems:

  • Mokytis prisiimti atsakomybę už save, ugdytis pasitikėjimą ir vidinę galią.
  • Keisti nebrandžios berniuko psichologijos nuostatas naujomis.
  • Būti sąmoningų vyrų bendruomenės dalimi.

Grupėje daug laisvės, aptariamos temos kaskart skiriasi. Tarp temų, kurias vyrai kelia grupių metu:

  • Vyriškumas. Ką man reiškia būti vyru, kokie tame kyla iššūkiai?
  • Santykiai. Koks esu tarp kitų ir kokį grįžtamąjį ryšį gaunu?
  • Bendravimas. Kaip kuriu ryšį su kitais ir kas tame neveikia?
  • Seksualumas ir kiti “tabu” klausimai.
Portfolio

Apie ką mes?

Gyvas pokalbis DELFI Plius įrašų studijoje

Ačiū Aurimui Kuckailiui už pokalbį ir DELFI Plius komandai už leidimą juo dalintis. Nuoroda į straipsnį čia.

Portfolio

TIKRAS.

Tai projektas, kuriame savo širdį dedame į darbus tam, kad Lietuvos vyrų psichinės sveikatos statistinės kreivės po ilgos pertraukos pradėtų kilti į viršų. Kad vyrai, palaikomi kitų vyrų, atsigręžtų į save ir atidžiai pasižiūrėtų, ką mato. Kad bejėgiškumą keistų atsakomybė už save ir savo gyvenimą. Kad norą pritapti ar beatodairiškai konkuruoti keistų buvimas sveikos palaikančių vyrų bendruomenės dalimi.

Mes nesiekiame parodyti teisingo kelio, išmokyti teisingos technikos kaip reikia gyventi, kaip būti vyru. Mes siekiame padėti įsisąmoninti tai, kas jau esi. Pažinti, kas viduje nepažinta. Nes tik žinodamas kur esi, suprasi kur nori eiti.

Mūsų vertybės

ĮSISĄMONINIMAS

Užuot kūrę paviršinius ramybės sluoksnius, siekiame tapti sąmoningais tam, kas jau yra giliai mūsų viduje.

RYŠYS

Stipriname emocinį intelektą, empatiją, atjautą sau, kuriam bendrystę ir prašome pagalbos, kai jos reikia.

TIKRUMAS

Ugdomės drąsą būti pažeidžiamu, autentišku, savimi, net jei tai reiškia būti nepatogiu kitiems.

Grupę veda

Ignas Genys

Geštalto psichoterapijos praktikas, vyrų erdvės TIKRAS įkūrėjas, ilgalaikių vyrų grupių ir patyriminių seminarų vedėjas, dirbantis su grupėmis ir individualiai iššūkių tarpasmeniniuose santykiuose ir prasmės paieškos situacijose.

Portfolio

Registracija

Tęstinė vyrų grupė

Gyva grupė Vilniuje

Grupės pradžia 2022 m. rugsėjis

Vieta: Saltoniškių g. 31, Vilnius

Susitikimai vyksta kas mėnesį, šeštadieniais nuo 10.00 iki 18.00 val. Dirbame 1.5 val. segmentais su pertraukomis tarp jų.

Grupės dydis iki 15 vyrų.

Tarp susitikimų dalyviai susitinka bendrai veiklai, tęsia bendravimą telefonu ir online grupėje.

Dalyvio mokestis: 80 Eur / mėn.

Įvadiniai susitikimai: Prieš grupės pradžią dalyviai bus kviečiami įvadiniam susitikimui – tai asmeninė konsultacija prieš grupės pradžią, kuri padės įsivardinti dalyvavimo grupėje tikslus ir kryptis.

Portfolio
Portfolio

Dalyvių atsiliepimai

Paimta iš Facebook TIKRAS.

Services

Šiame plokščiosios medijos ir pertekliaus visuomenės vakuume, tokia vyriškumo paieškos forma reikalinga, kaip gėlas vanduo. Vyrai serga mitų, klišių, formų ir visuomenės suformuotų normų visuma. Džiaugiuosi galėdamas drąsiai teigti, kad tai ką daro visa TIKRAS komanda yra reikalinga, gyva, tikslinga ir nauja. Tikiuosi tai išaugs į naują vyriškosios kultūros etapą.

Paulius Kavoliūnas
Services

Kiek dažnai gali būti tikras be jokių filtrų? Kiek žmonių paklausia ir iš tiesų nori sužinoti kaip tu jauties? Ar turi ką nors, kas gali išklausyti tave be kritikos ir patarimų ir tiesiog išjausti ir palaikyti? Realybė yra tokia, kad su visais yra filtrų (su žmona keblu kalbėt apie moteris, su tėvais apie seksą, su draugais gali būti asmeniškumų), ne visi turi laiko, ne visi turi noro, ne visi turi empatijos ir ne visi aplamai sugeba eiti giliai ir turi tam drąsos, nes dažniausiai ėjimas gilyn inicijuoja stiprius procesus ir kitame, o tam ne visi pasiruošę. Visa tai ir dar daugiau gaunu TIKRAS vyrų saviugdos uždaroje grupėje, kurioje dalyvauju nuo 2019 pabaigos. Eidamas ten maniau bus įdomu, kad tai tiesiog "dar viena" patirtis, tačiau rezultatas pranoko visus lūkesčius. Rekomenduoju kiekvienam.

Aleksandr Bissekerskij
Services

Per dažnai svajones paskandindamas abejonėse, baimėse ar tikrai, tai ką jaučiu yra tikra, ar tikrai, tai apie ką svajoju, yra verta gyvenimo, užtikau Igno projektą „Tikras“. Na, Tikras tai tikras. Bandom! Tai ką patyriau dalyvaudamas grupės susitikimuose „gyvai“, o dabar ir „online“, gerokai pranoko mano lūkesčius. Ignas, kaip specialistas, jautriai reaguoja į tai, kas vyksta grupėje, suvaldo procesą, kurdamas saugią atmosferą. O mes tuo ir naudojamės! Neriam gilyn ten, apie ką ir pačiam sau kartais sunku pripažinti. Man įdomu. Žmonės grupėje tokie skirtingi ir spalvingi! Džiaugiuosi, kad galiu pažinti juos, galiu būti kartu, dalyvauti tame ir patirti tai, kas tikra. Rekomenduoju!

Artūras Jomantas