Kaip man būti TIKRU, jei buvau įkalbėtas būti kažkuo, kas nesu?

Šiandien svarbiausia dilema vyrams yra ne kaip tapti kažkuo, ką siūlo visuomenės vyriškumo idealai, o kaip sugrįžti į save ir sužinoti, kas iš tikrųjų esam. Užduotis nelengva. Susitikimas su vyrais – ne žiūrint kašį, ne prie alaus, o kai norisi iš tikrųjų suprast save ir gyvenimą – gali būti labai svarbus šitoje gyvenimo paieškoje.
Kviečiame į TIKRAS tęstinę grupę vyrams, kurios metu kelsime klausimus, kaip įsivardint apsaugos mechanizmus ir nusimesti kaukes, kurios nuo vaikystės prilipusios atrodo kaip tikros? Ką reiškia atvira širdimi pasitikti vidinį pažeidžiamumą, kuris neišvengiamai kyla gyvenant tarp kitų žmonių?

TĘSTINĖ GRUPĖ VYRAMS

Ilgalaikė grupė yra naudinga norintiems:
– Sustiprinti pasitikėjimą ir konstruktyvaus bendravimo įgūdžius;
– Pažinti savo senus elgesio įpročius ir išbandyti naujus;
– Turėti saugią erdvę, kur nereikia nieko atitikti.
 
Ši grupė skirta vyrams, kurie siekia išsilaisvinti iš nusistovėjusių “tikro vyro” stereotipų ir leisti sau būti savimi Tikrais – tokiais, kokie jie yra iš tikrųjų. Tai vieta pažinti savo pasenusius elgesio modelius, juos pamažu keisti naujais, sveikesniais – ir tą daryti su palaikymu iš kitų, kurie savo ruožtu dirba su savaisiais iššūkiais. Tai erdvė, kur leidžiama nusiimti apsaugines kaukes ar įvaizdžius ir pasimokyti veikti be jų.

TIKRAS.

TIKRAS – vieta skirta vyrams. Tai patyriminė paieška kuriant ir realizuojant asmeninį brandaus vyriškumo apibrėžimą.

Seminarais, konsultacijomis ir tęstinėmis grupėmis kuriame kultūrą, kurioje legalu būti savimi: gilintis į save, mokytis iš kitų, suteikti ir gauti palaikymą, komunikuoti naujai ir išbandyti kas veikia.

Mes nesiekiame parodyti teisingo kelio, išmokyti teisingos technikos kaip reikia gyventi, kaip būti vyru. Mes siekiame padėti įsisąmoninti tai, kas jau esi. Pažinti, kas viduje nepažinta. Nes tik žinodamas kur esi, suprasi kur nori eiti.

TIKRAS VERTYBĖS

TIKRUMAS

Ugdomės drąsa būti pažeidžiamu, autentišku, savimi.

RYŠYS

Stipriname emocinį intelektą, ugdome empatiją, atjautą sau ir priimame atsakomybę už savo poreikius.

ĮSISĄMONINIMAS

Užuot kūrę paviršinius ramybės sluoksnius, siekiame tapti sąmoningais tam, kas jau yra giliai mūsų viduje.

GRUPĘ VEDA

Ignas Genys

Vyrų saviugdos treneris, sertifikuotas koučingo specialistas ir lektorius, patyriminių mokymų vedėjas, emocinės paramos konsultantas, vedantis seminarus grupėms ir individualias konsultacijas santykių, savivertės ugdymo srityse.

PRAKTINIAI DALYKAI

Grupė renkasi kartą per savaitę.
Susitikimai vyksta vakarais nuo 18.30 iki 20.30 val.
Grupė prasidės 2020 m. rugsėjo-spalio mėn. Tiksli data bus paskelbta vėliau.

Grupėje daug laisvės, aptariamos temos kaskart skiriasi.
Temos, kurias paliečiame grupių metu:

  • Vyriškumas: ką man reiškia būti vyru šiandien?
  • Santykiai: koks esu tarp kitų?
  • Bendravimas: kaip įpratau megzti ryšį?
  • Seksualumas ir kiti klausimai, apie kuriuos per dažnai nutylima.

ĮVADINIAI SUSITIKIMAI
Dalyviai bus kviečiami įvadiniam susitikimui – tai individuali koučingo sesija prieš grupės pradžią, kuri padės įsivardinti dalyvavimo grupėje tikslus ir kryptis. Įvadinio susitikimo kaina 25 Eur.

KAINA
20 Eur už sesiją mokant iš anksto už 1 mėnesį.

Grupės dydis 10-12 vyrų.

ATSILIEPIMAI

Paimta iš Facebook TIKRAS.

Visų pirma ačių Ignui. Nuostabus kursų kuratorius, jei taip galima pavadinti. Iš visos širdies dėkoju Jums kurie sugalvojo tokius susitikimus. Širdis dainuoja kaip buvo gera, kai tave išklauso, girdėti kitą, padiskutuoti. Tavęs niekas nespaudžia atsiverti, bet tai atsitinka savaime, vienas po kito. Pagarba vyrams kurie sugeba ateiti ir pažvelgti į savo vaikystę, praeitį ir dabartį, kalbėti apie tai, iškelti problemas.

Paulius Malinauskas

Šiame plokščiosios medijos ir pertekliaus visuomenės vakuume, tokia vyriškumo paieškos forma reikalinga, kaip gėlas vanduo. Vyrai serga mitų, klišių, formų ir visuomenės suformuotų normų visuma. Džiaugiuosi galėdamas drąsiai teigti, kad tai ką daro visa TIKRAS komanda yra reikalinga, gyva, tikslinga ir nauja. Tikiuosi tai išaugs į naują vyriškosios kultūros etapą.

Paulius Kavoliūnas

Pakeitė mano gyvenimą, ar tiksliau labai tikiuosi pakeis mano gyvenimą į gerąją pusę. Seminarai verti kiekvieną akimirką ten kaip gryno oro įkvėpimą judėti į priekį ir nepasiduoti. ačiū Ignui, labai labai labai džiaugiuosi, kad radau tavęs ir galiu tobulėti kartu. Ačiū visiems seminaro Tėvo-sunaus santykiai.

Boris Belchev

REGISTRACIJA