SEMINARAS VYRAMS

Šiandien svarbiausia dilema vyrams yra ne kaip tapti kažkuo, ką siūlo visuomenės vyriškumo idealai, o kaip sugrįžti į save ir sužinoti, kas iš tikrųjų esam. Tikrai nelengva užduotis. Susitikimas su vyrais – ne prie alaus, ne žiūrint kašį, o kai norisi iš tikrųjų suprasti save ir gyvenimą – turi terapinį poveikį.

Šie vyrų susitikimai yra laisva erdvė savirefleksijai ir bendrystei su kitais. Jų metu priartėjame prie to, kas mus kuria, kas mus daro tokiais, kokie esame šiandien – prie savo giliausių poreikių. Pažindami iššūkius, su kuriais susiduria ir kiti, kuriame aplinką, kur nebaisu susimauti. Kurdami ryšį su kitais vyrais, stipriname drąsą būti pažeidžiamu ir autentišku savo gyvenimo santykiuose.

KAM SKIRTA?

TIKRAS erdvė skirta vyrams, kurie siekia išsivaduoti iš visuomenėje paplitusių “tikro vyro” stereotipų. Kurie siekia susigrąžinti ryšį su savimi ir leisti sau būti Tikrais – tokiais, kokie jie yra iš tikrųjų.

Seminarų ir grupių tikslas – mokytis vieniems iš kitų ir padėti vieni kitiems sutvirtėti tiek psichologiškai, fiziškai, tiek santykiuose ar siekiant asmeninių tikslų.

KAS YRA TIKRAS?

TIKRAS – tai patirtinė paieška kuriant ir realizuojant naują brandaus vyriškumo apibrėžimą. Šiuo projektu kuriame kultūrą, kurioje vyrai gilinasi į save, dalinasi tuo, ką atranda, ir palaiko vieni kitus.

Mes nesiekiame parodyti teisingo kelio, išmokyti teisingos technikos kaip reikia gyventi, kaip būti vyru. Mes siekiame padėti įsisąmoninti tai, kas jau esi. Pažinti, kas viduje nepažinta. Nes tik žinodamas kur esi, suprasi kur nori eiti.

TIKRAS VERTYBĖS

TIKRUMAS

Ugdomės drąsa būti pažeidžiamu, autentišku, savimi.

RYŠYS

Stipriname emocinį intelektą, mokomės atjausti save ir priimti atsakomybę už savo poreikius.

ĮSISĄMONINIMAS

Užuot kūrę paviršinius ramybės sluoksnius, mokomės likti sąmoningais tam, kas yra giliai mūsų viduje.

SEMINARĄ VEDA

Ignas Genys

Sertifikuotas koučingo specialistas ir lektorius, patyriminių seminarų vedėjas, emocinės paramos konsultantas, vedantis mokymus grupėms, asmenines konsultacijas santykių, savivertės ugdymo srityje.

REGISTRACIJA

LAIKAS

2019 m. rugpjūčio 27 d. 18.00 – 20.00 val.

VIETA

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
Trakų g. 10, Vilnius

KAINA

Įėjimas nemokamas – BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!
Seminaro metu bus fotografuojama.

ATSILIEPIMAI