- kokia emocijų funkcija?
- ar vyriškumas ir jautrumas suderinami?
- kaip suprantamai ištransliuoti savo poreikius?
- kas padeda iš tikrųjų išgirsti kitą?
- kaip išlaikyti tvirtą stuburą bet ir atvirą širdį?
„Neverkšlenk!“ „Nebūk boba.“ „Susiimk…“
Kažkur girdėta? Tikrai. Daugeliui vaikystėje teko girdėt tokius “padrąsinimus”. Nė patys nesupratom, kaip tie žodžiai mūsų pasąmonėje įleido šaknis, kaip storas barjeras jausti ir artikuliuoti emocijomis.
O kam reiklaingos emocijos?
Kokia jų nauda? O gal jausmai skirti tik sentimentalioms senstelėjusioms moterims, kad turėtų, kuo užkamšyti neišnaudoto laiko ertmes? Patyrinėkim.
Emocinio mechanizmo įvaldymas turi dvi vertes
Psichologinė sveikata: stiprina atsparumą psichologiniams sutrikimams; bendruomeniškumas: padeda megzti santykius ir palaikyti ilgalaikius ryšius.

Patyriminis seminaras
Emocijų įdarbinimo treniruotė
Homo Sapiens - bendruomeniška rūšis.
Mūsų bendruomeniškumas ko gero yra ir priežastis, kodėl iš visų Sapiens rūšių išlikome būtent mes. O tam, kad būtume tarp kitų - kad kurtume su kitais santykius - esame priversti bendrauti. Nesunku pastebėti, kad bendrauti pasitelkiant vien protą nepakanka, norint išlaikyti pilnavertiškus santykius. Emocijos - svarbi grandis, apjungianti mus ir mus supančius žmones.
Vyriškoji visuomenės dalis - mes - esame linkę užkoncervuoti savyje tam tikras gėdas.
"Aš per jautrus, nepakankamai atsakingas, nepakankamai stiprus, raumeningas, pasiturintis, drąsus. Nepastoviu už save." "Aš nepakankamai jautrus, per griežtas." "Aš bijau. Per daug bijau. Turėčiau žinoti kaip susitvarkyti, o nežinau…" "Aš homoseksualus, biseksualus, translytis arba tiesiog esu kitoks nei “dauguma” vyrų." "Bijau, kad žmonės pamatys, koks aš esu iš tikrųjų."
Mūsų daug. Ir mūsų daug nusižudo.
Mes turime žaizdų. Ir tos žaizdos trukdo mums kurti intymų ryšį su kitais. Mokykimės pasirūpinti savimi. Mokykimės atliepti savo poreikius, kuriuos apleisdami save išduodame. Ugdykimės vidinį stuburą, savivertę, žinojimą, kad “esu pakankamas”.
Kas yra TIKRAS?
Tai erdvė vyrams, kurie žvelgia giliau, nei diktuoja visuomenės kuriami stereotipiniai “tikro vyro” apibrėžimai; tiems, kam rūpi susigrąžinti ryšį su savimi ir leisti sau būti Tikrais – tokiais, kokie jie yra iš tikrųjų.

ĮSISĄMONINIMAS
Užuot kūrę paviršinius ramybės sluoksnius, siekiame tapti sąmoningais tam, kas jau yra giliai mūsų viduje.
RYŠYS
Stipriname emocinį intelektą, ugdome empatiją, atjautą sau ir priimame atsakomybę už savo poreikius.
Registracija
LAIKAS
Kovo 5 d. 18.30-21:00 val.
VIETA
Saltoniškių g. 31, Vilnius – InMind studija
INVESTICIJA
15 Eur; Kaina brangs artėjant renginiui.
Atsiliepimai
Paimta iš Facebook TIKRAS.
Visų pirma ačių Ignui. Nuostabus kursų kuratorius, jei taip galima pavadinti. Iš visos širdies dėkoju Jums kurie sugalvojo tokius susitikimus. Širdis dainuoja kaip buvo gera, kai tave išklauso, girdėti kitą, padiskutuoti. Tavęs niekas nespaudžia atsiverti, bet tai atsitinka savaime, vienas po kito. Pagarba vyrams kurie sugeba ateiti ir pažvelgti į savo vaikystę, praeitį ir dabartį, kalbėti apie tai, iškelti problemas.
Paulius Malinauskas
Šiame plokščiosios medijos ir pertekliaus visuomenės vakuume, tokia vyriškumo paieškos forma reikalinga, kaip gėlas vanduo. Vyrai serga mitų, klišių, formų ir visuomenės suformuotų normų visuma. Džiaugiuosi galėdamas drąsiai teigti, kad tai ką daro visa TIKRAS komanda yra reikalinga, gyva, tikslinga ir nauja. Tikiuosi tai išaugs į naują vyriškosios kultūros etapą.
Paulius Kavoliūnas
Pakeitė mano gyvenimą, ar tiksliau labai tikiuosi pakeis mano gyvenimą į gerąją pusę. Seminarai verti kiekvieną akimirką ten kaip gryno oro įkvėpimą judėti į priekį ir nepasiduoti. ačiū Ignui, labai labai labai džiaugiuosi, kad radau tavęs ir galiu tobulėti kartu. Ačiū visiems seminaro Tėvo-sunaus santykiai.
Boris Belchev
