KAS YRA TIKRAS?

Šiandien svarbiausia dilema vyrams yra ne kaip tapti kažkuo, ką siūlo visuomenės vyriškumo idealai, o kaip sugrįžti į save ir sužinoti, kas iš tikrųjų esame. Nelengva užduotis.

TIKRAS – tai praktinė paieška kuriant ir realizuojant naują brandaus vyriškumo apibrėžimą. Šiuo projektu kuriame kultūrą, kurioje vyrai gilinasi į save, dalinasi tuo, ką atranda, ir palaiko vieni kitus.

KAM SKIRTA?

TIKRAS erdvė skirta vyrams, kurie siekia išsivaduoti iš visuomenėje paplitusių “tikro vyro” stereotipų. Kurie siekia susigrąžinti ryšį su savimi ir leisti sau būti Tikrais – tokiais, kokie jie yra iš tikrųjų.

Seminarų ir grupių tikslas – mokytis vieniems iš kitų ir padėti vieni kitiems sutvirtėti tiek psichologiškai, fiziškai, tiek santykiuose ar siekiant asmeninių tikslų.

TĘSTINĖ GRUPĖ VYRAMS

Ilgalaikė saviugdos grupė – tai saugi erdvė, kur leidžiama nusiimti apsaugines kaukes ar įvaizdžius ir pasimokyti veikti be jų. Tai tinkama vieta pažinti savo pasenusius elgesio modelius, mokytis juos pamažu keisti naujais, sveikesniais – ir tą daryti su palaikymu kitų, kurie savo ruožtu dirba su savaisiais vidiniais iššūkiais.

Psichologinio augimo grupės metu mes kelsime klausimus, ką reiškia atvira širdimi pasitikti pažeidžiamumą, kuris kyla gyvenant tarp kitų žmonių; kaip įsivardint apsaugos mechanizmus ir nusimesti kaukes, kurios nuo vaikystės prilipusios atrodo kaip tikros?

VERTĖ

DALYVAVIMO TIKSLAS

Mes nesiekiame parodyti teisingo kelio, išmokyti teisingos technikos kaip reikia gyventi, kaip būti vyru. Mes siekiame padėti įsisąmoninti tai, kas jau esi. Pažinti, kas viduje nepažinta. Nes tik žinodamas kur esi, suprasi kur nori eiti.

Ilgalaikė psichologinio augimo grupė yra naudinga norintiems:

  • įsisąmoninti ir geriau suprasti savo elgesio įpročius,
  • ugdytis pasitikėjimą savimi ir bendravimo įgūdžius,
  • saugioje erdvėje kelti sau svarbius gyvenimo klausimus.

TIKRAS VERTYBĖS

TIKRUMAS

Ugdomės drąsa būti pažeidžiamu, autentišku, savimi.

RYŠYS

Stipriname emocinį intelektą, mokomės atjausti save ir priimti atsakomybę už savo poreikius.

ĮSISĄMONINIMAS

Užuot kūrę paviršinius ramybės sluoksnius, mokomės likti sąmoningais tam, kas yra giliai mūsų viduje.

GRUPĘ VEDA

Ignas Genys

Sertifikuotas koučingo specialistas ir lektorius, patyriminių seminarų vedėjas, emocinės paramos konsultantas, vedantis mokymus grupėms, asmenines konsultacijas santykių, savivertės ugdymo srityse.

PRAKTINIAI DALYKAI

LAIKAS IR VIETA
Susitikimai vyksta kartą per savaitę po 2 valandas.
Grupė renkasi antradieniais 18:30 pradedant 2019 m. rugsėjo 17 d.
Susitikimo vieta: Dominikonų g. 5 Vilniuje.

EIGA
Šioje grupėje daug laisvės: aptariamos temos kaskart skiriasi.
Temos, kurias paliečiame grupių metu:

  • Vyriškumas: kaip matau savo vyriškumą šiandien?
  • Santykiai: koks esu tarp kitų?
  • Komunikacija: kaip mezgu ryšį su kitais?
  • Seksualumas ir kiti klausimai, apie kuriuos per dažnai nutylima.

REGISTRACIJA

ĮVADINIAI SUSITIKIMAI
Dalyviai bus kviečiami įvadiniam susitikimui – tai individuali koučingo sesija prieš grupės pradžią, kuri padės įsivardinti dalyvavimo grupėje tikslus ir kryptis. Įvadinis susitikimas įkainotas kaip įprasta grupės sesija.

KAINA
15 Eur už sesiją mokant iš anksto už 1 mėnesį.

GRUPĖS DYDIS – iki 12 vyrų.

ATSILIEPIMAI