fbpx
Portfolio

Emocinio sąmoningumo programa

5 savaičių individualaus darbo programa

Kam ir kokiose situacijose programa tinka?
  • Negebėjimas “tvarkytis” su emocijomis;
  • Toksiškas gerumas, savo poreikių sumenkinimas;
  • Nepagarba sau, noras įtikti, kritusi savivertė;
  • Įgūdžio jausti ir įdarbinti savo jausmus trūkumas;
  • Susilpnėjęs ryšys su savimi ir savo poreikiais.
Kaip tai vyksta?
Kiekvieną savaitę sutartu laiku susiskambiname vienos valandos video pokalbiui.

5 savaičių emocinio sąmoningumo programa skirta tiems, kurie jau pastebėjo, kokią svarbą emocijos užima mūsų gyvenime ir kokią didelę įtaką jos daro mūsų elgesiui ir pasirinkimams. Šios 5 savaitės padės atgauti ryšį su savo poreikiais ir lavinti įgūdį įsiklausyti į save – kad ir kokia chaotiška būtų gyvenimo situacija. Tai suteiks įrankių paletę, veiksmingą tiek tarpasmeninių santykių, tiek profesinėje srityse.

Programos eiga

SESIJA #1: Status-quo

Ši susipažinimo sesija skirta įsivardinti status quo – koks yra Tavo santykis su savimi šiandien – ir ateinančių savaičių dėmesio kryptis.

SESIJA #2: Mano vidinis vaikas

Vidinis vaikas – psichologijoje naudojamas terminas, reiškiantis tą mūsų vidinę dalį, kuri mums augant ir domintis išoriniu pasauliu, pasiliko giliai viduje. Ji, apaugusi dideliu sluoksniu suaugusio žmogaus “dalykų”, mums tapo sunkiai pasiekiama. Tuo pat metu būtent ši dalis atsakinga už žaismingumą, spontaniškumą, jautrumą, kūrybiškumą ir laisvę – savybes, be kurių mūsų gyvenimas skursta. Užmezgus gilesnį ryšį su šia dalimi gyvenimas įgyja daugiau spalvų, randasi resursų norimiems tikslams siekti. 

SESIJA #3: Mano vidinis tėvas / motina

Dažnas iš mūsų jaučiame nuoskaudą savo tėvams dėl praeities įvykių. Protas kalba viena, tačiau jausmai giliai viduje sako ką kita – vidinis vaikas pyksta už skausmą, kurį jam teko patirti. Galime nugyventi visą gyvenimą su tokiu pykčiu ir nuoskauda. Tačiau kaip dabar, kai jau esame suaugę, atliepti šiuos savo poreikius? Ši sesija skirta pasirūpinti viduje esančiu jausminiu pradu ir prisiimti atsakomybę už save ir savo poreikius.

SESIJA #4: Mano santykis su išore

Mūsų santykis su gyvenimu, su kitais žmonėmis, dažnai yra rezultatas to, kokį santykį kuriame su savimi. Sesijos metu pasirinksi vieną sau svarbų probleminį santykį (su kitu žmogumi, su situacija, tikslu ar galimybe) ir kartu atrasime nuostatą ar jausminę reakciją, kuri trukdo gilesniam susitikimui. Patyrinėsime, kaip ta nuostata ar emocinė reakcija reiškiasi čia ir dabar, pokalbio metu. Ši sesija padės pamatyti ribojančius elgesio įpročius tarpasmeninių santykių srityje ir čia pat pradėti juos keisti.

SESIJA #5: Įgūdžių įtvirtinimas

Įgūdis atsižvelgti į tai, kas viduje gyva, yra išugdomas. Per šias 5 savaites lavinsi įgūdį išgirsti, įvardinti ir įdarbinti savo jausmus įvairiose gyvenimo situacijose. Paskutinė sesija skirta numatyti būdus, kuriais šiuos įgūdžius ir toliau stiprinsi savarankiškai.

 

Services

KOUČINGO SPECIALISTAS, LEKTORIUS

Ignas Genys

Kas daro įtaką mano darbui:

  • Geštalto ir egzistencinė terapija;
  • Ilgametė dėmesingumo praktikos patirtis;
  • Jaunimo linijos emocinės paramos konsultavimo apmokymai ir 2 metų patirtis;
  • Emocinio sąmoningumo lavinimas dirbant ilgalaikių grupių vedėju.

Klientų atsiliepimai

Registracija

Portfolio

Bendraukim!

Mūsų kontaktai: